Politicians and Election, Vote in Freedom, Actively Participate in Democracy, Vote for Change, Online referendum
Ivan Gašparovič

Prezidentskej stráži našli marihuanu aj pervitín!

Ivan Gašparovič 33%

button ElectionsMeter.com

Elitný útvar, ktorý má chrániť prezidenta Ivana Gašparoviča, sa otriasa v drogovom škandále. Troch členov čestnej stráže zadržali v Petržalke po tom, ako im v BMW našli marihuanu.

Incident sa odohral 10. marca. "Policajti počas kontroly osôb, ktoré sa nachádzali vo vozidle spozorovali igelitové vrecko, do ktorého bolo zabalených niekoľko menších igelitových vreciek s obsahom zelenej sušenej rastliny. Na otázku, čo sa vo vrecku nachádza, jedna z kontrolovaných osôb sa vyjadrila, že sa jedná o marihuanu," uviedol bratislavský policajný hovorca František Peczár.

Po tomto náleze trojicu previezli na policajné oddelenie. Pri prehliadke našli u jedného z vojakov, Martina H. (30), vrecko s kryštalickou látkou. Priznal, že ide o pervitín. Martin čelí obvineniu z výroby a držania drog. Stíhajú ho na slobode, za mrežami však môže pobudnúť až 10 rokov.

Prezidentská kancelária zadržania členov stráže potvrdila. Jej hovorca Marek Trubač pripomenul, že v tej dobe neboli v službe a že previerky na alkohol a na drogy robieva pravidelne. Všetkých troch polícia testovala na prítomnosť drog v tele a výsledky boli


negatívne. Obvinený Martin však už pred Prezidentským palácom nestráži. "Od 16.. .2011 už nie je v služobnom pomere profesionálneho vojaka," informoval Trubač.
...
Zdroj: topky.sk

jarmilka -
Flag it!no spam

ElectionsMeter is not responsible for the content of the text. Please refer always to the author. Every text published on ElectionsMeter should include original name of the author and reference to the original source. Users are obliged to follow notice of copyright infringement. Please read carefully policy of the site.

 
load menu