Politicians and Election, Vote in Freedom, Actively Participate in Democracy, Vote for Change, Online referendum
Ivan Gašparovič

Gašparovič našiel s Radičovou spoločnú reč. O Líbyi

Ivan Gašparovič 33%

button ElectionsMeter.com

Noha slovenského vojaka nevstúpi na líbyjskú pôdu a žiadna zo slovenských bojaschopných stíhačiek zatiaľ nesčerí vzduch nad touto africkou krajinou.

Na tomto postoji sa na utajenej schôdzke zhodol prezident a zároveň najvyšší veliteľ ozbrojených síl Slovenskej republiky Ivan Gašparovič s predsedníčkou vlády Ivetou Radičovou.

Hlava štátu však zároveň nevylúčila zmenu slovenského postoja v budúcnosti. Podľa Gašparoviča totiž "môže dôjsť k situácii, ktorá prípadne povedie k prehodnoteniu slovenskej účasti v takejto operácii".

Obaja slovenskí štátnici však jednoznačne potvrdili pdporu embargu na dovoz zbraní do krajiny, v ktorej tvrdou päsťou už niekoľko desaťročí vládne plukovník Muammar Kaddáfi.

...

 

Zdroj: aktual ne.sk


jarmilka -
Flag it!no spam

ElectionsMeter is not responsible for the content of the text. Please refer always to the author. Every text published on ElectionsMeter should include original name of the author and reference to the original source. Users are obliged to follow notice of copyright infringement. Please read carefully policy of the site.

 
load menu