Politicians and Election, Vote in Freedom, Actively Participate in Democracy, Vote for Change, Online referendum
Ivan Cinka

CINKA: Nečasova nechtěná pochvala Haló novin

Ivan Cinka 35%

button ElectionsMeter.com

Premiér a předseda ODS Petr Nečas si na sobotní ideové konferenci své strany v Českých Budějovicích při svém tažení proti levicové opozici povšiml také úlohy našeho deníku, když řekl:

 

»Naše odbory se stávají převodovou pákou levicové opozice. O tom svědčí mimo jiné několikadenní mobilizační kampaň komunistických Haló novin. V den konání demonstrace na Václavském náměstí vyšel v tomto deníku titulní článek s obrovským titulkem ‚Vystavíme vládě účet‘, což hovoří samo za sebe.

 

Je tedy otazník, kolik vlastně bylo na této akci skutečných odborářů. Mnozí z účastníků této akce, a vyplývá to z jejich názorů, že ‚za komunistů bylo líp‘ a ‚mělo by se znárodňovat‘, si přejí historický obrat zpět. Sametovou revoluci naruby. To je velmi alarmující, a napomáhají tomu nejen některé ultra levicové iniciativy typu ProAlt, ale co je velmi smutné, i sociální demokraté.«

 

* * *

 

Předně je potřeba panu premiérovi říci, že mnohem více než naše »mobilizační kampaň« přivedla lidi na Václavské náměstí asociální politika jeho vlády, která výrazně zhoršuje situaci většiny, zejména pak sociálně slabších občanů, zvětšuje propast mezi nimi a privilegovanou vrstvou, jíž vláda všemožně slouží, místo aby řešila závažné problémy společnosti, jako je stále hlubší pokles domácí kupní síly či dlouhodobě vysoká nezaměstnanost, žalo. tný stav zemědělské i stavební výroby apod.

 

Ivan CINKA

 

Celý článek zde: Haló noviny (30. 4. 2012)


barby -
Flag it!no spam

ElectionsMeter is not responsible for the content of the text. Please refer always to the author. Every text published on ElectionsMeter should include original name of the author and reference to the original source. Users are obliged to follow notice of copyright infringement. Please read carefully policy of the site.

 
load menu