Politicians and Election, Vote in Freedom, Actively Participate in Democracy, Vote for Change, Online referendum
Gundars Daudze

Daudze: valdības veidotājam jārūpējas par iespējami ...

Gundars Daudze 40%

... plašāku atbalstu Saeimā

 

Lai gan koalīcijai pašlaik ir 55 balsis, nākamās valdības veidotājiem būtu jārūpējas par to, lai atbalsts parlamentā un vēlētāju vidū būtu pēc iespējas lielāks, uzskata Saeimas priekšsēdētājs Gundars Daudze (ZZS).

 

Gundars Daudze (Autors: Ieva Čīka, LETA)"Man, protams, nav vienalga, ar ko strādāt, bet domāju, ka valdības veidotājiem ir jārūpējas par to, lai šis atbalsts gan parlamentā, gan līdz ar to vēlētāju vidū būtu pēc iespējas lielāks. Tādēļ jāstrādā pēc iespējas vairāk, lai šo te koalīciju izveidotu plašāku," ceturtdienas rītā intervijā Latvijas Radio sacīja G.Daudze.

 

"Par 55 balsīm šobrīd ir skaidrs. Jautājums ir tāds: kas notiek ar Saskaņas centru un Visu Latvijai!-Tēvzemei un Brīvībai/LNNK. Zaļie zemnieki ir pauduši viedokli, ka piekrīt faktiski jebkurai no Dombrovska kunga izvēlēm. Domāju, ka tuvākā nedēļa rādīs, kāds būs reālais rezultāts," sacīja G.Daudze.

 <. p>

"Man personīgi nav problēmu strādāt ne ar vieniem, ne ar otriem," teica G.Daudze.

 

Avots: Diena.lv (14. oktobris 2010)


barby -
Flag it!no spam

ElectionsMeter is not responsible for the content of the text. Please refer always to the author. Every text published on ElectionsMeter should include original name of the author and reference to the original source. Users are obliged to follow notice of copyright infringement. Please read carefully policy of the site.

Back to poll: > Latvia > Politicians > Gundars Daudze
 
load menu