Politicians and Election, Vote in Freedom, Actively Participate in Democracy, Vote for Change, Online referendum
Edgar Savisaar

Savisaar kandideerib Kesklinnas, Lasnamäel ja Pirital ‎

Edgar Savisaar 27%

 

Keskerakond kinnitas täna oma valimisnimekirja, mille järgi erakonna esimees Edgar Savisaar kandideerib Tallinna Kesklinnas, Lasnamäel ja Pirital, kus kokku jaotatakse 6. märtsil 11 mandaati.Erakonna esimehe kõrval kandideerivad Olga Sõtnik, Toomas Vitsut, Kalle Klandorf ja Aini Härm.

Keskerakonna esinumbrid Tallinnas Haaberstis, Põhja-Tallinnas ja Kristiines on Deniss Boroditš, Viktor Vassiljev, Vilja Savisaar-Toomast, Yana Toom ja Mihhail Korb. Ringkonnas läheb jaotamisele üheksa mandaati.

Kaheksa mandaadiga Mustamäel ja Nõmmel on esinumbrid Jüri Ratas, Merike Martinson, Rainer Vakra, Margarita Tšernogorova ja Igor Kravtšenko.

 

Harju- ja Raplamaal tuleb kevadel mängu 14 mandaati ja Keskerakonnast lähevad neid esinumbritena püüdma Mailis Reps, Aivar Riisalu, Vladimir Velmann, Värner Lootsmann ja Henrik Normann.

Kuue mandaadiga Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa kandideerivad Jaanus Karilaid, Kalle Laanet, Ants Vahtras, Piret Sarjas ja Jaanus Mägi.

Jaotatavate mandaatide arvult väikseimas ringkonnas Lääne-Virumaal on Keskerakonna esinumbriteks Peeter Võsa, Toomas Väinaste, Siret Kotka, Liis Tappo-Treial ja Andres Sõber.

Ida-Virumaal jaotatakse kaheksa mandaati ja seal on Keskerakonna eest väljas Lembit Kaljuvee, Mihhail Stalnuhhin, Valeri Korb, Eidar Efendijev ja Tiit Kuusmik.

Järva- ja Viljandimaa on erakonna esikolmikus Enn Eesmaa, Kersti Sarapuu ja Priit Toobal, Jõgeva- ja Tartumaal Marika Tuus, Arvo Sarapuu ja Margi Hein.

Tartu linnas kandideerivad Aadu Must, Vladimir Šokman ja Diana Klas.

Võru-, Valga- ja Põlvamaal on esinumbrid Heimar Lenk, Inara Kuigas, Tarmo Tamm ja Ester Tuiksoo ning Pär. umaal Kadri Simson, Avo Keel ja Kalle Song.

 

 

 

16. jaanuar 2011

Allikas: www.delfi.ee

25.01.2011


Kira -
Flag it!no spam

ElectionsMeter is not responsible for the content of the text. Please refer always to the author. Every text published on ElectionsMeter should include original name of the author and reference to the original source. Users are obliged to follow notice of copyright infringement. Please read carefully policy of the site.

Back to poll: > Estonia > Politicians > Edgar Savisaar
 
load menu