Politicians and Election, Vote in Freedom, Actively Participate in Democracy, Vote for Change, Online referendum
Andrus Ansip

Andrus Ansip: minu eesmärk maratonidel on hea enesetunne

Andrus Ansip 49%

 

Peaminister Andrus Ansip osaleb homme  Austrias Dolomitenlaufi suusamaratonil. Päev enne maratoni andis ta maraton.postimees.ee-le intervjuu.

 

Dolomitenlaufil  saab maratoni sõita nii klassikalises (laupäeval 42 km) kui vabastiilis (pühapäeval 60 km). Kumb distants on teile meelepärasem?

 

Mul on võimalus osaleda maratonil vaid laupäeval, seega sõidan klassikastiilis rada. Pühapäeval tahaksin olla Eestis tagasi ja minna Otepää karikaetapile.

 

Millised on Austrias praegu ilma- ja lumeolud?

 

Ei ole väga mahti vaadata olnud, eile olin Londonis ja praegu Viinis. Viini kohta võin öelda nii palju, et kui maraton tuleks korraldada siin, siis ta jääks ära. Siin ei ole ma veel lund näinud.

Inimesed käivad küll mantlitega, aga ega ma hästi aru ei saa, miks neil mantlid seljas on.

Viinis on asi talvest kaugel.

 

Õnneks Dolomitenlauf ei sõideta Viinis vaid  Alpides Lienzi lähedal.  Milline on enesetunne ja vorm enne maratoni?

 

Minu juures vorm ja enesetunne ei mängi mingit rolli. Kui mul on võimalus maratonist osa võtta, sõidan ma ta läbi niikuinii, vaatamata sellele, missugune mu vorm parasjagu on.

Minu jaoks ei ole tulemus üleüldse oluline. Ma ei võistle ammu enam, ka iseendaga mitte.

Kui võtaks kõiki neid maratone väga tõsiselt ja pidevalt võistleks, siis avastaks iga järgmise maratoniga, et sa oled jälle kehvem – aastad tugevamaks ju ei tee.

Maraton on minu jaoks lihtsalt meeldiv tegevus. Ammusest ajast olen ma erinevatel maratonidel osalenud. See on nagu üks suur perekond, kes maratonilt maratonile käib ja aeg-ajalt need inimesed ikka kohtuvad kusagil.

 

Dolomitenlauf on ainus Euroopas olev Worldloppeti seeria maraton, millest ma pole seni osa võtnud. Ülejäänud Euroopa Worldloppeti maratonid on läbi sõidetud ja enamasti korduvalt.

Kümmekond aastat tagasi tahtsin osaleda Dolomitenlaufil, aga siis olid korraldajad sunnitud lumepuudusel selle ära jätma ja ma asendasin Austria maratoni Marcialongaga Itaalias.

...

 

Tiit Reinart, reporter

 

 

21.01.2011

Loe intervjuuHas changed the argument your opinion on Andrus Ansip ? razíte alternativní překlady">: maraton.postimees.ee

25.01.2011


Kira -
Flag it!no spam

ElectionsMeter is not responsible for the content of the text. Please refer always to the author. Every text published on ElectionsMeter should include original name of the author and reference to the original source. Users are obliged to follow notice of copyright infringement. Please read carefully policy of the site.

Back to poll: > Estonia > Politicians > Andrus Ansip
 
load menu