Politicians and Election, Vote in Freedom, Actively Participate in Democracy, Vote for Change, Online referendum
Algirdas Pilvelis

A. Pilvelis: Ji nežino, kas yra prezidentas

Algirdas Pilvelis 20%

 

Savaitės žmogus - leidėjas, žurnalistas Algirdas Pilvelis, kuris vienintelis atvirai prabilo apie eurokomisarės Dalios Grybauskaitės netinkamumą būti pretendente į Lietuvos Respublikos prezidento postą.

 

Ketvirtadienį, tik prasidėjus pretendentų dokumentų   registravimui, A.Pilvelis pareiškė, kad dokumentus priduos tik tada, kai akis į akį pasikalbės su viena populiariausių kandidačių laikoma eurokomisare D.Grybauskaite.

 

“Tegul D.Grybauskaitė sėdi buhalterės kėdėje, - kalbėjo A.Pilvelis. - Čia katalikiškas kraštas, kandidatuodama ji gali daugiau prarasti nei atrasti. Lietuvos moterys ir šeimos labai nemylės tokios kandidatės”.

 

Kodėl, jūsų manymu, Dalia Grybauskaitė netinka prezidento postui? - “Respublika” klausė A.PILVELIO.

 

- Pasiūlymas nekandidatuoti į prezidento postą iš mano lūpų nuskambėjo kaip vyresnio žmogaus patarimas. Juk į mokyklą vaikus leidžia sulaukus septynerių metų, septyniolikos žmogus įgyja vidurinį išsilavinimą. Bet negali žmogus pradėti lankyti mokyklos būdamas 12-os. Manau, kad D.Grybauskaitė tampa pirmoke būdama 53-ejų.

 

Žinome, kas vyksta moters organizme peržengus 50 m. ribą. Galbūt ji negali į save pasižiūrėti iš šalies ir to pamatyti. Ji niekada nepasako, ar gerai jaučiasi kaip moteris. Iš šalies matau, kad ji yra labai įsitempusi ir nervinga. Netgi surengusi spaudos konferenciją ji atsineša didelėmis raidėmis surašytą tekstą po dvi eilutes. Tai rodo, kad jai trūksta intelekto.

 

Žmogus, norintis gyvenime ką nors pasiekti, privalo bent šiek tiek gyventi viltimi ir turėti protą, širdį ir valią. Jeigu žmogus yra beširdis, kur jis nueis? Į Lukiškes?

 

Kodėl teigiate, kad Dalios Grybauskaitės nemėgsta Lietuvos moterys?

 

- Ar ji turi vaikų? Turi vyrą? Šeimą? Kam mums reikia senų panų? Ji graži moteris, bet kodėl neišsprendė šių klausimų? Ar dėl to, kad septynerius metus dirbo eiline darbininke Leningrade kailių fabrike? Gal šio fabriko kvapai, chemija ją paveikė? Sunku pasakyti. Kodėl ji bėgo iš Lietuvos? Mūsų fabrikuose tuo metu ji galėjo uždirbti tiek pat.

 

Gyvenime galbūt daugiau nuveikė Valdas Adamkus. Jis bent jau žmoną turėjo, Dievas vaikų nedavė.

 

Ar yra kur nors parašyta, kad D.Grybauskaitė yra krikštyta? Nežinome, kokioje šeimoje ji yra gimusi, kodėl išvažiavo ir metė Lietuvą. Lietuvos moterys juk sako, kad už tokią prezidentę niekada nebalsuos, nes joms baisu. Niekas jos niekada nėra matęs bažnyčioje.

 

Eurokomisarei - 53-eji, jums netrukus sukaks 65-eri. Žinome, kad mūsų platumose vyrai vidutiniškai išgyvena 63 m., moterys - apie 74...

 

- Čia jau reikia žiūrėti, kiek žmogus gyvena kartu su politika. Aš politikoje - jau nuo Sąjūdžio laikų. Supraskime ir tai, kad kiekvienas žurnalistas, redaktorius yra politikas. Žurnalistas yra nuoseklus žmogus ir jis labai gerai panaudoja protą, širdį ir valią kovodamas su banditais.

 

D.Grybauskaitė pirmiausia neturi laisvumo. Ji gal turi protą ir valią, nes pasiekė labai nemažai, bet širdies ji neturi. Finansininkai ir juristai labai retai turi širdį, be to, 53-ejų moterims prasideda įvairiausios pauzės.

 

Mano gera sveikatos būklė yra labai lengvai įrodoma, nes mano veikla yra labai sveika. Kiekvieną rytą pradedu labai šaltu dušu.

 

D.Grybauskaitės išsišokimas yra protu nesuvokiamas. Juk yra žalias žmogus, kaip ir Česlovas Jezerskas, už kurį kalba adjutantas. Manau, kad D.Grybauskaitė pati jaučia, kad tai ne jos kėdė, bet elgiasi labai pižoniškai.

 

...continues

Mantas STANKEVIČIUS

 

 

2009-02-28

Skaityti visą straipsnį: www.ve.lt

30.01.2011


Kira -
Flag it!no spam

ElectionsMeter is not responsible for the content of the text. Please refer always to the author. Every text published on ElectionsMeter should include original name of the author and reference to the original source. Users are obliged to follow notice of copyright infringement. Please read carefully policy of the site.

 
load menu