Politicians and Election, Vote in Freedom, Actively Participate in Democracy, Vote for Change, Online referendum
Alexandr Vondra

Vondra: Projev jsem konzultoval se Schwarzenbergem

Alexandr Vondra 15%

button ElectionsMeter.com

Ministr zahraničí říká, že text projevu ve sněmovně s Vondrou neprobíral. Vondra HN řekl, že spolu dávali dohromady jednu pasáž.

Úterní emocemi nabité jednání K9 skončilo bez výsledku. Zástupci TOP 09 se rozčilovali nad tím, že ministr obrany a místopředseda ODS Alexandr Vondra porušil dohodu, kterou uzavřel mezi čtyřma očima s Karlem Schwarzenbergem. Podle TOP 09 se měl Vondra omluvit za uzavření nevýhodné zakázky na audiovizuální služby během českého předsednictví EU a měl přestat s tvrzeními, že proti němu někdo kvůli smlouvě s firmou Promopro vede kampaň.

A zástupci VV šli na jednání s tím, že se Schwarzenberga a Vondry chtějí na obsah jejich dohody, a tedy i na její případné porušení teprve zeptat. Premiér Petr Nečas ale jednání na toto téma kvůli nepřítomnosti ministra zahraničí odložil. Téma Vondra se tak téměř jistě otevře i na dal&scar. n;í schůzi koaličních špiček.

HN se ptaly Karla Schwarzenberga a Alexandra Vondry na okolosti dohody.

...

Zdroj: iHNed.cz

 


jarmilka -
Flag it!no spam

ElectionsMeter is not responsible for the content of the text. Please refer always to the author. Every text published on ElectionsMeter should include original name of the author and reference to the original source. Users are obliged to follow notice of copyright infringement. Please read carefully policy of the site.

 
load menu