Politicians and Election, Vote in Freedom, Actively Participate in Democracy, Vote for Change, Online referendum
Ahmet Davutoğlu

Davutoğlu:Edirne'de savunulan sadece geçmiş değil, gelecekti

Ahmet Davutoğlu 49%

button ElectionsMeter.com

 

Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, ''Edirne'de savunulan sadece geçmiş değil, gelecekti. Eğer Edirne'de bu savunmayı Şükrü Paşa, bu aziz şehitlerimizle birlikte yapmamış olsalardı, belki biz bugün sadece bu topraklarda değil de Anadolu'da tutunamaz olacaktık'' dedi.

4. Büyükelçiler Konferansı öncesi Sarayiçi mevkisindeki Balkan Şehitliği'nde tören yapıldı. Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu ve eşi Sare Davutoğlu, AK Parti Edirne Milletvekili Mehmet Müezzinoğlu, CHP Edirne Milletvekili Kemal Değirmendereli, Vali Gökhan Sözer, Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, büyükelçiler ve kamu kuruluşlarının müdürlerinden oluşan kortej, Tarihi Kırkpınar Güreşleri'nin yapıldığı Sarayiçi mevkisindeki Adalet Kasrı önünde toplandı.

Tören korteji, Türk Bayrakları ve öğrencilerin okul flamaları eşliğinde Kanuni Köprüsü'nden geçerek Balkan Şehitliği önüne geldi.

Bakan Davutoğlu, Balkan Şehitliği'ne Dışişleri Bakanlığının çelengini sundu. Daha sonra saygı duruşu yapıldı, İstiklal Marşı okundu.

...

 

 

29.12.2011

T&uu. l;m makaleyi okuyun: www.zaman.com.tr

2011-12-29


amalia -
Flag it!no spam

ElectionsMeter is not responsible for the content of the text. Please refer always to the author. Every text published on ElectionsMeter should include original name of the author and reference to the original source. Users are obliged to follow notice of copyright infringement. Please read carefully policy of the site.

Back to poll: > Turkey > Politicians > Ahmet Davutoğlu
 
load menu