Politicians and Election, Vote in Freedom, Actively Participate in Democracy, Vote for Change, Online referendum
Adalet ve Kalkınma Partisi

Devlet Bahçeli'ye rakip olan AK Parti vekil aday adayları ‎

Adalet ve Kalkınma Partisi 45%

button ElectionsMeter.com

 

Geçtiğimiz günlerde Ak Parti Osmaniye teşkilatı tarafından yapılan temayül yoklamasında ilk iki sırayı paylaşan bürokrat adaylar Hüseyin Karalar ve Mücahit Durmuşoğlu'na vatandaşlar büyük sevgi gösterisinde bulunuyor. Karalar ve Durmuşoğlu'nun 11 Nisan'da açıklanacak aday listesinde Osmaniye'de ilk iki sırayı paylaşacağı ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Lideri Devlet Bahçeli'ye rakip olacağı tahmin ediliyor. Parti tabanında ve toplumun geniş kesimlerince sevilen ve çalışmaları takdir gören bürokratların, Bahçeli'yi bir hayli zorlayacağı dillendiriliyor. Her iki adayda temayül yoklaması ve Ankara'da yapılan mülakat sonrası seçim çalışmalarına hız verdi. Adaylar; vatandaşları, esnafları çeşitli sivil toplum örgütlerini dolaşarak kendilerini ve projelerini anlatıyor. Karalar ve Durmuşoğlu'nun bürokrasideki başarıları, en büyük artıları. 

...

 

04 Nisan 2011

Okumak tamamınıHave you voted for or against Adalet ve Kalkınma Partisi ? "http://www.haberaktuel.com/devlet-bahceliye-rakip-olan-ak-parti-vekil-aday -adaylari-haberi-402397.html">www.haberaktuel.com

04.04.2011


amalia -
Flag it!no spam

ElectionsMeter is not responsible for the content of the text. Please refer always to the author. Every text published on ElectionsMeter should include original name of the author and reference to the original source. Users are obliged to follow notice of copyright infringement. Please read carefully policy of the site.

 
load menu